Перейти до основного контенту

Ласкаво просимо в наш інтернет-магазин “Апіпродукт”.

Наш сайт був створений для того, щоб максимально спростити вибір необхідного Вам товару і зробити саме замовлення і його отримання швидким і зручним.

Ви зможете вибрати товар за важливими характеристиками, по категорії або ціні. Але ми завжди будемо поруч, і зможемо допомогти Вам на будь-якому етапі вибору, якщо знадобиться. А після того, як Ви зробите замовлення, наше завдання – доставити його в найкоротші терміни найзручнішим для Вас способом. Час і спосіб відправки узгоджуються при оформленні замовлення. Усі замовлення ми відправляємо максимально швидко оскільки упевнені, що час дуже цінний ресурс. При вартості замовлення понад 700 грн, вартість відправки ми беремо на себе.

Сплатити Ваше замовлення Ви зможете готівкою при доставці кур’єром або у відділенні Нової Пошти. Замовлення можна також сплатити у нас на сайті банківськими картами Visa/Mastercard, використовуючи сервіс LiqPay.  Створюючи сайт, ми намагалися добитися, щоб потрапивши до нас один раз, Ви обов’язково поверталися знову і знову.

Кошик